Uspješni mladi ribolovci raškog Galeba

Kreirano . objavljeno u kategoriji Lokalne vijesti

ribolov, galeb raša, radio labin

Društvo za sportski ribolov i športske aktivnosti na vodi „Galeb“ iz Raše organizirao je nedavno 6. Mići kup „Luben“, natjecanje u ribolovu štapom s obale za djecu u kategoriji do 12 i do 16 godina starosti. Na kupu je sudjelovalo 28 ekipa, odnosno 51 natjecatelj iz Istarske i Primorsko-goranske županije. Za male ribolovce iz Raše natjecali su se Ivano Glavičić, Lucijan Blašković, Nicolas Juričić, Toni Martinčić i Ivan Batelić. U kategoriji U16 ekipno treće mjesto osvojili su Lucijan Blašković i Ivan Batelić. Mali raški ribolovci sudjelovali su i na natjecanju za polaznike male škole ribolova, 15. kup „Uskršnje jaje“ održanom u Opatiji, na kojem se okupilo 53 natjecatelja. U ekipnoj konkurenciji treće mjesto zauzeli su Galebovi mali ribolovci Lucijan Blašković, Ivan Batelić, Toni Martinčić i Ivano Glavičić. U pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji do 12 godina Ivano Glavičić osvojio je drugo mjesto, dok je u kategoriji do 14 godina Lucijan Blašković zauzeo prvo mjesto.