Malonogometaši Albone Potpićna 98 poraženi u prvom susretu kvalifikacija

Kreirano . objavljeno u kategoriji Lokalne vijesti

mali nogomet, radio labin

Malonogometaši Albone Potpićna 98 poraženi su sinoć u Vinkovcima od istoimenog domaćina u prvom susretu kvalifikacija za ostanak u Prvoj Hrvatskoj malonogometnoj ligi. Domaćini su bili bolji rezultatom 5:4. Vinkovčani su poveli u 4.minuti, a na 1:1 u 10.minuti izjednačio je Alen Lalić. Goste je u vodstvo 1:2 doveo Keven Drndić, a na 1:3 povećao je Lalić. Domaćini su međutim izjednačili na 3:3. Ali u 34.minuti gosti ponovno golom Davida Mataja dolaze u vodstvo 3:4. Minutu kasnije domaćini izjednačuju, a u posljednjoj minuti postižu pobjedonosno 5. gol. Uzvratni susret igra se u četvrtak u novoj Sportskoj dvorani u Labinu. Malonogometaši Albone Potpićna 98 za ostanak u Prvoj ligi moraju pobijediti s dva gola razlike ili s golom razlike, ali u utakmici s više od devet golova.