Lokalne vijesti

Toasttime u Showtimeu

16.04.2018

Rukometašice Rudara nadvisile liderice prvenstva ekipu Murvica

Rukometašice Rudara u subotu navečer su na domaćem parketu u 20. kolu Druge Hrvatske ženske rukometne lige Zapad pobijedile liderice prvenstva ekipu Rukometnog kluba Murvica  iz Crikvenice rezultatom 26:25. Pobjedom su potvrdile drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Prvo poluvrijeme završilo je 15:7 i u tom su dijelu utakmice labudice naprosto odigrale savršeno, a pobjedu im je u posljednjoj minuti utakmice donijela Emili Zenković. Najefikasnija je kod labinskih rukometašica bila Zahtila sa sedam golova. Dva kola prije kraja prvenstva labudice na drugom mjestu imaju 32 boda. U slijedećem kolu gostuju u Svetoj Nedjelji kod Ženskog rukometnog kluba Sloga, a u posljednjem 22. kolu, koje se igra 28.travnja na domaćem će parketu dočekati Ženski rukometni klub Senia iz Senja.