Lokalne vijesti

20.03.2019

Judaši Meta na Međužupanijskom turniru na Krku

Natjecatelji Judo kluba Meto, njih 24, sudjelovali su u nedjelju na prvom Međužupanijskom turniru Istarske i Primorsko-goranske županije održanom na Krku. U uzrastu do 14 godina Samuel Vidalli je u kategoriji do 42 kilograma osvojio zlatnu medalju, Luka Viljevac u kategoriji do 50 kilograma brončanu, dok je Luca Galešić ostao bez rezultata. Srebrom se u istom uzrastu u kategoriji do 40 kilograma okitila Marissa Janjić. U uzrastu do 12 godina Emin Mujkić je u kategoriji do 55 kilograma zauzeo prvo mjesto, Noel Hodžić Diači do 30 kilograma treće, kao i Ivan Draguzet u kategoriji do 55 kilograma. Bez rezultata su u ovom uzrastu ostali Lucas Max Gobo, Fran Baćac i Martin Franković. U istom uzrastu u kategoriji do 32 kilograma Evelin Baćac i Zita Lukšić osvojile su treće mjesto. U najmlađem uzrastu do 10 godina Lean Faraguna u kategoriji do 42 kilograma i Giovanni Carić u kategoriji do 46 kilograma okitili su se brončanim medaljama. Vito Načinović je u kategoriji do 30 kilograma osvojio peto mjesto, dok su bez plasmana ostali Luis Juričić, Damian Franković, Nolan Bračun, Denis Mujkić i Dino Viljevac.  U istom uzrastu kod djevojčica zlata su osvojile u kategoriji do 22 kilograma Nola Fornažar, u kategoriji do 25 kilograma Sajra Murtić i u kategoriji do 28 kilograma Ajla Šahdanović, dok je Rianna Mikolj u istoj kategoriji bila druga.