Novosti

15.04.2019

Domaći poraz nogometaša Rudara

U 22.kolu Četvrte nogometne lige Nogometnog središta Rijeka nogometaši Rudara su u subotu na Gradskom stadionu s 4:1 poraženi od nogometaša Rovinja. Rovinj je poveo u 39.minuti golom Stojanova, a u 42. na 0:2 povećava Neven Špiranac i tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. Rudar je na 1:2 smanjio golom Macana u 73.minuti, a za konačnih 1:4 dva je gola u 81. i 90.minuti postigao Damir Kazalac. fikasnija s 8 pogodaka bila Natali Zahtila. Valja reći da je ovo bila osma utakmica za redom u kojoj su labinske rukometašice ostale neporažene, a ostvarile su sedam pobjeda i jedan remi. U slijedećom posljednjem, 22.kolu, labudice 27.travnja, odlaze na gostovanje kod novih prvoligašica Rukometnog kluba Dugo Selo 55.