Lokalne vijesti

27.05.2019

Labinskim natjecateljima deset medalja u pointfightingu

Na međunarodnom kupu u kickboxingu  „ Alpe-Adria open 2019“, održanom u subotu u Puli  u organizaciji  Hrvatskog kickboxing saveza  i  Kickboxing kluba „Lav“ iz Pule,  labinski natjecatelji  koji su nastupali u disciplini pointfightinga  osvojili su 10 medalja, 4 zlatne, 3 srebrne i 3 brončane.  U labinskoj ekipi  najuspješniji je bila Laura Batelić sa dva zlata kod djevojčica do 27 kilograma i mlađih kadetkinja u kategoriji  do 28 kilograma.  Zlatne medalje su osvojili  i Leonarda Smolica kod djevojčica do 30 kilograma te Alan Tursunović  kod starijih  kadeta u kategoriji do 63 kilograma.  Srebrom su se okitili  Victoria Pekas  u kategoriji do 46  kilograma  kod  starijih kadetkinja,  Marin Bašić   kod juniora  do  57 kilograma i  Lucas Hrvatin Jugovac  kod starijih kadeta  do 63 kilograma. Marin Bašić kod starijih kadeta u kategoriji do 57 kilograma, Adrian Tursunović  kod mlađih kadeta  do 47 kilograma i  Greta Bolterstein  kod mlađih kadetkinja u plus 47 kilograma osvojili su brončane medalje. Na natjecanju je nastupilo 39 klubova s 379 natjecatelja iz 4 države.