Lokalne vijesti

11.06.2019

Tenisači i tenisačice Rapca nastupili proteklog vikenda na čak pet natjecanja

Proteklog vikenda natjecatelji TK Rabac nastupili su na čak 5 natjecanja. U subotu je Viktoria Hrvatin nastupila u Ogulinu na Sportskim igrama mladih 2019.  I u kategoriji djevojčica do 11 godina osvojila treće mjesto.  U isto vrijeme u Opatiji  se održavao turnir do 14 godina na kojem su nastupile Lucija Zupičić i Ani Čupić. Lucija Zupičić je zaustavljena u četvrtfinalu u pojedinačnoj kategoriji, a u paru s Ani Čupić dogurala je do  polufinala kojeg su izgubile od kasnijih pobjednica turnira. U subotu je i seniorska ekipa u 3.kolu 1.Hrvatske lige u Rapcu svladala TK Varteks iz Varaždina rezultatom 5:2 i time povećala svoje šanse za opstanak u najjačem rangu hrvatskog klupskog tenisa. U nedjelju je na terenima TK Kvarner u Rijeci održano Otvoreno prvenstvo  Kvarnera do 8 i 10 godina na kojem je opet sjajna bila Viktoria Hrvatin koja je u kategoriji djevojčica do 10 godina osvojila 2.mjesto. Iskra Sinković  je zauzela 3.mjesto srebrne skupine. Još su u konkurenciji djevojčica nastupile Una Vuletović i Nika Toplak, te u kategoriji dječaka Toni Milevoj i Petar Kranjac. U kategoriji djece do 8 godina nastupili su Luis Juričić, Alessio Martinello, Zrinka Garilović i Alison Faraguna, te su svi osvojili zlatne medalje. Već u srijedu seniore očekuje novi nastup u 4.kolu u Rapcu protiv TK Kvarner iz Rijeke, dok se za vikend u Opatiji održava Otvoreno prvenstvo Opatije do 8 i 10 godina.