Lokalne vijesti

18.06.2019

Labinski triatlonci na Rijeka trailu i polumaratonu u Fužinama

Članovi Triatlon kluba Albona Extreme prošle subote nastupili su na trail utrci Rijeci  i polumaratonu u Fužinama. U Rijeci na Rijeka trailu dužine 37 kilometara, koji je start i cilj imao na Trstaskoj gradini, sudjelovalo je 40-tak trkača iz Hrvatske, Slovenije i Italije. Monika Peršić iz Triatlon kluba Albona Extreme ciljem je u ukupnom plasmanu prošla kao 11, dok je u kategoriji žena do 35 godina osvojila odlično treće mjesto. Njezin klupski kolega Robi Peršić bio je u ukupnom poretku 12-ti, a u kategoriji M35 zauzeo je sedmo mjesto. Mario Karčić, član Tenis kluba Rabac u ukupnom je plasmanu bio 34-ti, dok je u kategoriji M50 osvojio peto mjesto. Istog dana u Fužinama je  održan polumaraton Tri jezera u dužini od  21 kilometra  na kojem je među dvijestotinjak trkača nastupio  član Triatlon kluba Albona Extreme Dean Sošić. U ukupnom poretku zauzeo je 24.mjesto, dok je u kategoriji M35 osvojio 6.mjesto. Članica Atletskog kluba Pula, Barbara Belušić u ukupnom je plasmanu bila četvrta, a u kategoriji žena do 35 godina osvojila je prvo mjesto.