Lokalne vijesti

21.10.2019

Održano Otvoreno prvenstvo Rapca za tenisače i tenisačice do 9 godina

Na terenima Tenis kluba Rabac jučer je održano Otvoreno prvenstvo Rapca za djecu do 9 godina na kojem je nastupilo 30-tak tenisača i tenisačica. Pobjednik turnira je Karlo Ćibarić (TK PRO 2000 iz Poreča) koji je u finalu svladao Domenica Dubrovića (TK Kvarner iz Rijeke). Od domaćih predstavnika najbolji plasman ostvarila je Nora Belušić, koja je zauzela 3. mjesto srebrne skupine i Antonia Mohorović koja je osvojila 2. mjesto brončane skupine. Alessio Martinello se plasirao u srebrnu skupinu, dok su u brončanoj bili Alison Faraguna i Emili Stanić. Na turniru su još nastupili Dora Arapović, Zrinka Garilović, Valeria Martinčić i Reana Gobo. Bio je to posljednji ovogodišnji službeni turnir Hrvatskog teniskog saveza u Rapcu kojeg je uspješno vodio Bojan Baznik uz pomoć mladih snaga kluba i predsjednika Edija Zupičića.