Lokalne vijesti

17.02.2020

Natjecateljima Kickboxing kluba Budokai Labin 17 medalja na Županijskom prvenstvu

U Umagu je jučer u organizaciji Istarskog kickboxing saveza  i bujskog Kickboxing kluba „Dragon“ održano Županijsko kickboxing prvenstvo u tatami disciplinama tj. u pointfightingu,  lightcontactu i  kicklightu. Nastupilo je  238 natjecatelja iz 12 istarskih klubova. Labinski natjecatelji , koji su ovim natjecanjem otvorili novu sezonu, osvojili su 17 medalja 5 zlata, 4 srebra i 8 bronci.  Sjajni  Alan Tursunović   nastupio je  u  starijim kadetima i u juniorima u kategoriji do 69  kilograma te osvojio zlato. Greta Bolterstein je zablistala na ovom natjecanju i osvojila zlato kod mlađih kadetkinja u kategoriji plus 47 kilograma, a kod starijih kadetkinja  broncu.  Laura Batelić je zlatna kod djevojčica do 30 kg, dok je kod mlađih kadetkinja do 32 kg brončana. Sjajne su bile i sestre Ana i Ivana Kruneš  kod mlađih kadetkinja do 25 kg, koje su uspješno odradile prednatjecanje, te odradile finalnu borbu u kojoj je Ivana za bod bila uspješnija te osvojila zlato dok je Ani pripalo srebro. Uspješno su natjecanje odradili Victoria Pekas, Sandy Žunić, Domagoj Fiket i  Leonarda Ivašić osvojivši srebrne i brončane medalje.