Lokalne vijesti

15.10.2020

Gostujuća pobjeda nogometaša Rudara

Nogometaši Rudara jučer su u zaostaloj utakmici 7.kola Treće Hrvatske nogometne lige Zapad na Krku pobijedili tamošnju istoimenu momčad rezultatom 2:0. Osim troboda trenera Brajkovića i njegov stručni stožer sigurno će zadovoljiti i igra jer su Labinjani bili izrazito raspoloženi i dominatni. Osim dva pogotka, u tri su navrata imali matne situacije, ali nisu pogađali. Zicere su imali Rudan, Petrović i Macan, a potonji se ipak uspio upisati u strijelce u posljednjoj minuti kada je glavom u mrežu proslijedio jedan lijepi centaršut Tina Licula. Prethodno je za 0:1 pogodio Robert Dadić, sjajno iz slobodnjaka u 12. minuti. Rudari sada u znatno boljoj atmosferi dočekuju dva važna domaća susreta. U subotu ih od 16:30 čeka ogled s Nehajem, a onda narednog utorka igraju drugo poluvrijeme šesnaestine finala Kupa Hrvatske protiv Intera.