Sveti Nikola posjetio je jučer mališane dječjeg vrtića „Pjerina Verbanac“ u Raši i prigodno ih darivao. „Jeste li bili dobri ove godine?“, pitao je djecu njihov zaštitnik. „Daaaa!“, zaorilo se u jedan glas. I tete Mirjana, Nerea, Tena, Ena, Snježana i Gordana potvrdile su: limači su bili toliko dobri da nijedan nije dobio šibu, već redom poklone u čizmicama. Druženje bradatog sveca i 53 mališana, koliko ih polazi raški vrtić u tri odgojne skupine, proteklo je u pravom veselju, prigodne pjesmice i ples. U pratnji sv. Nikole bila je Tina Damjanić, zamjenica načelnice Općine Raša koja je pokrovitelj posjeta.