Jučer je u Vrsaru odigran Treći stolnoteniski otvoreni turnir za klince i najmlađe kadete Primorsko istarsko goranske regije. Od stolnotenisača Brovinja nastupili su Leo Bernaz, Josip Griparić, Sara Bernaz i Ivana Tubaković. U kategoriji klinceza Sara Bernaz bila je bolja od Duračak (Pula), ali je poražena od Šakić (Malinska) pa je osvojila drugo mjesto. Bernaz je nastupila i u kategoriji najmlađih kadetkinja. U grupi je bila trećeplasirana nakon pobjede protiv Stanojević (Pula) i poraza od Vujičić (Pula) i Krnić (Kvarner). U istoj kategoriji po prvi put na turnirima je nastupila i Ivana Tubaković. Izgubila je u grupi od Basanić (Pula), Šušnjić (Opatija) i Šakić (Malinska). U kategoriji najmlađih kadeta Griparić je osvojio prvo mjesto, a u finalu je pobijedio klupskog suigrača Bernaza 3 : 0. Do finala Griparić je u grupi pobijedio Labinjana (Novigrad) i Mašinovića (Opatija). U polufinalu je bio bolji od Zidarića (Pula) 3 : 1.Bernaz je do finala u grupi pobijedio Kinkelu (Opatija) i Šakića (Malinska). U polufinalu je bio bolji od Maršića (Tar), a u finalu je poražen od Griparića.