Lokalne vijesti

19.12.2018

Predstava ''Djed Mraz ide u penziju'' seli u Sportski centar Franko Mileta

Zbog najave nepovoljnih vremenskih uvjeta, predstava za djecu „Djed Mraz ide u penziju“ Teatra Naranča, kao dio manifestacije Božić u Labinu,sutra će se  umjesto u centru Labina na Zelenicama, odigrati u velikoj dvorani Sportskog centra Franko Mileta. Predstava će se igrati u 10.30 sati.  Prijevoz na predstavu osiguran je od strane Grada Labina i Trgovačkog društva „1. MAJ“ Labin za svu vrtićku djecu, te za osnovnoškolce iz područnih škola, a sva djeca na predstavu dolaze u pratnji svojih odgajateljica odnosno učiteljica. Svi roditelji djece starije od 3 godine, koja ne pohađaju vrtić, također su pozvani da dovedu svoje mališane na predstavu – ulaz je slobodan za sve posjetitelje. Sponzor predstave je Trgovačko društvo „1. MAJ“ Labin.