Labinski gradonačelnik Valter Glavičić, sa svojim zamjenicama Federikom Mohorović Čekada i Zoranom Rajkovićem te direktorica Turističke zajednice Labina Radmila Paliska Kos priredili su danas tradicionalni blagdanski prijem za novinare. Bila je to prilika da se gradonačelnik osvrne na godinu na izmaku, ali i najavi projekte koji će se realizirati iduće godine. Osim velikih ulaganja u Rabac, kao i Stari grad, u Podlabinu će: (ton - Valter Glavičić). A što se gospodarstva tiče: (ton – Valter Glavičić 1), kazao je labinski gradonačelnik Valter Glavičić. Direktorica Turističke zajednice Radmila Paliska Kos zahvalila je novinarima na suradnji i izrazila nadu da će iduća turističke godina biti još bolja nego ova.