U blagdanskom ugođaju sinoć su sve brojniji polaznici područnog odjela Umjetničke škole Matka Brajše Rašana u Potpićnu, održali već tradicionalni Božićni koncert. Uz neizostavne "Zvončiće", koje je vokalna skupina čak izvela i na bis, na ovom veselom i raspjevanom koncertu mladi su glazbenici svojim hrabrim i preciznim izvedbama uveselili svoje roditelje, none i noniće te ostale prisutne, koji su svojim burnim aplauzom nagradili trud i zalaganje koji stoje iza svake pažljivo naučene i interpretirane skladbe. Učenike su pripremili učitelji Karmen Brajuha, Jadranka Celić Bernaz, Aldo Foško, Petar Koroljević, Edi Šiljak i voditelj Područnog odjela Potpićan Marijano Atanasković. Na kraju koncerta, ravnateljica škole Melita Lasek Satterwhite uputila je svima pohvale i čestitke za predstojeće blagdane. Božićni koncerti ranije su održani i u područnim odjelima u Buzetu i Lovranu, a večeras je na raspredu i završni Božićni koncert. U Kinu Labin s početkom u 18.30 sati nastupit će učenici i učitelji i na taj se način oprostiti od vrlo uspješne godine.