Učenici i učitelji Osnovne škole Ivo Lola Ribar i ove su godine darivali Dom za nezbrinutu djecu i punoljetnu mladež „Ivana Brlić – Mažuranić“ u Lovranu. Osmaši, Karlo i Mihael, uz pedagoginju Ester Stemberger i učiteljicu Jangelu Sušac- Budimir te neizostavnu pomoć majstora Gorana Vidasa, već su tradicionalno posjetili Dom te u ugodnom druženju s ravnateljicom, psihologinjom i nekima od štićenica dostavili darove te prenijeli dobre želje učenika i njihovih roditelja, učitelja koji su još jednom pokazali toplinu i veličinu svojih srca i kao uvijek sudjelovali u ovoj lijepoj akciji. U ime štićenika Doma "Ivana Brlić -Mažuranić" ravnateljica Suzana Mavrinac zahvalila je svim učenicima i njihovim obiteljima, učiteljima na darovima od srca i poželjela im vesele blagdane.

