Lokalne vijesti

14.01.2019

Mali nogometaši Rudara sudjelovali na turniru u Sarajevu

Već šestu godinu zaredom, U11 selekcija NK Rudar sudjelovala je na  velikom međunarodnom turniru Šampion Kup u Sarajevo. Rudar je nastupio s dvije momčadi, a kako ni ovog puta rezultat nije bio primaran svi su igrači dobili dio minutaže, ali usprkos ne prolasku grupa, mladi kovari pokazali su da se mogu nositi sa gotovo svakom momčadi na turniru. Male nogometaše vodili su treneri Roberto Paliska, Mauricio Kožljan, Dean Načinović i Elvis Uravić.