Jučer je u Poreču, u sportskoj dvorani Žatika održano Ekipno stolnotenisko prvenstvo Primorsko istarsko goranske regije za najmlađe kadete i kadete. Najmlađi kadeti Brovinja nastupili su u sastavu Leo Bernaz, Josip Griparić i Alex Brozan. Prvenstvo je ujedno bilo i kvalifikacijsko za nastup na Prvenstvu Hrvatske koje će se početkom svibnja održati u Puli. Kako je Pula već ranije stekla direktan plasman na prvenstvo, Brovinjari su to osigurali pobjedom nad Opatijom 3 : 0.