U Sportskom centru Franko Mileta sutra će se održati malonogometni turnir 2. Memorijal Ivica Barišić Bare. Turnir počinje u 10 sati i igrat će se u obje dvorane Sportskog centra. Na turniru sudjeluju ekipe: Goran Bare i prijatelji, Harlem, Cement, Brgud, Jovo i prijatelji, Nedešćina, Potpićan, Pula – Uljanik, Valamar – Rabac, Me Gusta, Rabac, Arsia i Iskra. Nakon završetka turnira druženje će se nastaviti u lovačkom domu Ripenda, na koje su pozvani svi sudionici i prijatelji.