Učenici harmonikaškog odjela Umjetničke škole Matka Brajše Rašana, Antonio Kos i Nikola Zupičić, zajedno sa svojom učiteljicom Karmen Brajuha, jučer su u povodu Svjetskog dana bolesnika nastupili u Domu za odrasle u Nedešćini. Svojom su veselom svirkom razveselili štićenike doma. Nakon nastupa u Nedešćini, svojom će svirkom razveseliti i štićenike Doma za starije osobe u Raši.