U Školi za montažu instalacije i metalne konstrukcije u Zagrebu održano je je Međužupanijsko natjecanje iz Kućnih instalacija. Učenici Srednje škole „Mate Blažina“ u konkurenciji 10 škola osvojili su treće mjesto. Školu su predstavljali učenici III.a razreda Mihael Ravnić i Luka Šumberac. Mentori učenicima bili su nastavnici Igor Zulijani i Elvis Miletić. Samo natjecanje sastojalo se u izradi grijaćeg tijela iz bakrenih cijevi na osnovu radioničkog crteža,određivanja tehnološkog postupka rada, te potrebnog materijala.