Lokalne vijesti

06.03.2019

Prvi, pa uspješan nastup Plesnog odjela Umjetničke škole na nekom natjecanju

U Velikoj Gorici je u sklopu 57. regionalnog natjecanja učenika i studenata glazbe i plesa u organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, održano natjecanje za Suvremeni ples na kojem je sudjelovalo sedmero učenika Umjetničke škole Matka Brajše Rašana, pod mentorstvom učiteljice Melite Spahić Bezjak.  Učenici Barbara Martinčić, Anton Brumnić, Franka Ivović, Mai Poldrugovac, Ivana Gajzler i Ana Vranešić su u prvoj kategoriji osvojili 6 trećih nagrada. Priznanje je dobila Ana Bučić.  Bilo je ovo prvo natjecanje učenika Plesnog odjela škole.