Lokalne vijesti

11.03.2019

Nada rabačkog tenisa Viktoria Hrvatin pobjednica Otvorenog prvenstva Pećina

Proteklog vikenda mladi tenisači i tenisačice Tenis kluba  Rabac nastupili su u Rijeci na prvom turniru  regije Istra i Primorje Otvorenom prvenstvu  Pećina do 8 i 10 godina. Turni se boduje za državni masters koji će se održati krajem godine. Sjajna je bila Viktoria Hrvatin koja je u konkurenciji 21 djevojčice osvojila prvo mjesto u kategoriji do 10 godina sa samo dva izgubljena gema. Od ostalih rabačkih predstavnica 2.mjesto srebrne skupine osvojila je Una Vuletović, Lucia Fonović osvojila je 1.mjesto brončane skupine, dok su prve nastupe na turnirima zabilježile Nika Toplak, Nora Belušić i Dinka Licul. U konkurenciji dječaka do 10 godina također premijerni nastup imali su Toni Milevoj koji je izgubio u polufinalu brončane skupine i Petar Kranjac. Na državni masters plasirat će se četiri najbolja dječaka i djevojčice iz regije Istra i Primorje. U nedjelju je održan turnir do 8 godina na kojem su nastupile najmlađe rabačke nade Luis Juričić, Franko Fonović , Dora Arapović, Zrinka Garilović i Alison Faraguna. U konkurenciji 30-ak djece, svih petero je osvojilo zlatnu medalju. Sljedeće na redu iz kalendara turnira je Otvoreno prvenstvo  Rukavca koje će se održati od 23. do 24. ožujka.