Lokalne vijesti

11.03.2019

Nogometaši Rudara deklasirali Otočac

U 17. kolu Četvrte nogometne lige Nogometnog središta Rijeka nogometaši Rudara su u subotu na Gradskom stadionu s visokih 6:0, deklasirali momčad Nogometnog kluba Otočac. Rudari su od prve minute pokazali tko je „gazda“ na njihovom stadionu. Rudar je poveo u 5. minuti golom Grpca, u 14. minuti na 2:0 povisio je Juričić, a na 3:0 u 33. minuti Macan. Istri igrač samo tri minute kasnije doveo je domaće nogometaše u vodstvo od 4:0. Na 5:0 u 72.minuti povećao je Bembić, a konačnih 6:0 u 82.minuti udarcem s bijele točke postavio je Macan.