Nismo zaboravili igrati rukomet, poručili su danas najavljujući subotnje drugo kolo Premijer lige za ostanak rukometaši Rudan Labina Goran Vlačić, Petar Puljić i Marin Marić. Kovari u subotu odlaze u Rude gdje ih dočekuje Rukometni klub Rudar koji se trenutno nalazi na petom mjestu Lige za ostanak s dva boda manje od rukometaša Rudan Labina koji su na četvrtom mjestu s 11 bodova. Do kraja prvenstva u igri je još 18 bodova i moramo razmišljati kako doći do bodova za opstanak u Premijer ligi jer sa svim našim protivnicima možemo ravnopravno igrati, kazao je Goran Vlačić dodavši kako su svjesni da imaju problema u igri: (ton – Goran Vlačić). Govoreći o momčadi Rudara Petar Puljić je ustvrdio da se s njima mora znat igrati: (ton – Petar Puljić). Marin Marić pak veli kako u Rude moraju ići s glavama gore i u uvjerenju da mogu pobijediti: (ton – Marin Marić). Kažimo da se Rukometni klub Rudar kao domaćin, pokazao kao tvrdi domaćin stoga je za očekivati tešku i borbenu utakmicu s obje strane, pogotovo imajući na umu da je svaki bod bitan za opstanak. Utakmica drugog kola Premijer Lige za ostanak između Rudara i Rudan Labina u subotu se u Sportskoj školskoj dvorani Rude igra s početkom u 19.30 sati.