Jučer je u Umagu održano Pojedinačno prvenstvo Primorsko-istarsko-goranske regije u stolnom tenisu za najmlađe kadete. Prvak regije je postao stolnotenisač Brovinja Josip Griparić koji je u grupi pobijedio Zohila (Pula) i Kmeta (Maestral) po 3 : 0. Zatim je u 1/4 finalu bio bolji od Maršića (Tar) 3 : 0, a u polufinalu je pobijedio i Šakića (Malinska) istim rezultatom. Jedino je Zidarić (Pula) u finalu uspio uzeti jedan set Gripariću, ali to nije bilo dovoljno za više od časnog poraza. Tako se Griparić, nakon osvojenog županijskog prvenstva, popeo na najviše postolje i u regiji. Drugi predstavnik Brovinja na ovom prvenstvu, Emanuel Drndić u grupi je doživio dva poraza protiv Šakića (Malinska) i Vojinovića (Tar) pa se nije plasirao u završnicu.