Lokalne vijesti

01.04.2019

Fran Mileta potpisao za Rukometni klub Nexe iz Našica

Rukometaši Rudan Labina u subotu navečer u 3.kolu Premijer lige za ostanak na domaćem su parketu ponovno razočarali i doživjeli zasluženi poraz od momčadi Sesveta. Rezultat je bio 25:28 za goste. Kovari su veći dio utakmice bili potpuno bezidejni u napadu, a ovoga puta ni obrana nije funkcionirala. Domaći rukometaši parirali su samo u prvih 15 minuta utakmice kad se igralo gol na gol. Jedini raspoloženi igrač Rudan Labina u subotu je bio Mario Ratkajec postigavši osam pogodaka. Labinski rukometaši su i dalje na trećem mjestu prvenstvene ljestvice s 13 bodova, koliko ima i četvrta Gorica. U sljedećem, 4. kolu gostuju kod vodećeg Zameta. 

Najbolji labinski rukometaš, mlado desno krilo Rudan Labina Fran Mileta u novoj će sezoni nositi dres Rukometnog kluba Nexe iz Našica. Mileta je s Nexe-om potpisao ugovor na tri godine, objavljeno je na službenim internetskim stranicama kluba iz Našica. „Do sada sam bio u RK Mladi Rudar i s tim klubom sam uspio ući iz 2. lige u 1. B i sada u Premijer ligu. Prelazak u RK Nexe mi stvarno puno znači i smatram da je taj put ispravan, jer ću moći još više napredovati te se dodatno pokazati. Vjerujem kako ću i klubu RK Nexe donijeti nove i dobre stvari s kojim će i oni biti zadovoljni. Od ove godine sam počeo malo više pratiti RK Nexe i moram istaknuti kako su rezultati kluba iznimni, pogotovo ovu i prošlu godinu i samo čestitke svima. Prelazak u Našice će mi svakako odgovarati, jer takav gradić je sličan i Labinu, što meni osobno i odgovara. Posebno su me dojmili navijači Gromova te je stvarno lijepo vidjeti dvoranu ispunjenu i domaće navijače da tako srčano bodre svoj klub.“, kazao je Mileta za službenu web stranicu Rukometnog kluba Nexe. – napomenuo je Fran Mileta.