Protekloga vikenda članovi Judo kluba Ippon, Edib Jagodić, Lukas Jakovljević i David Sandić u pratnji trenera Vedrana Pizentića, sudjelovali su na regionalnim pripremama za mlađe kadete održanima u Zagrebu. Dva dana intenzivnog treniranja, učenja i okušavanje u borbama će sigurno pridonijeti uspjehu na budućim natjecanjima. Inače judaši Ippona nastupili su krajem ožujka na Sakura kupu u Svetoj Nedelji te osvojili ukupno 7 medalja, a Lukas Jakovljević dobio je i nagradu za najboljeg borca.