Stolnotenisači Brovinja uspješno su nastupili na Prvenstvu Hrvatske za najmlađe kadete koje se od 3. do 5. svibnja održalo u Dugom Selu. U ekipnoj konkurenciji osvojili su četvrto mjesto. U grupi su pobijedili Ljubeščicu i Slavonski Brod po 3 : 1, a izgubili od kasnijih prvaka, momčadi Pule, 3 : 0. U susretu za treće mjesto izgubili su od domaćina iz Dugog Sela 3 : 1. Osvajanjem četvrtog mjesta, najmlađi kadeti Brovinja u sastavu Leo Bernaz, Josip Griparić i Emanuel Drndić, postigli su najveći klupski uspjeh na Prvenstvima Hrvatske. Bernaz je s uspješnim nastupima nastavio i u konkurenciji parova te pojedinačno. U mješovitim parovima igrao je u paru s Aileen Dorić iz Pule i osvojio broncu, a u muškim parovima u paru s Adrianom Šakićem iz Malinske srebro. U pojedinačnoj konkurenciji Leo Bernaz je porazom u četvrtfinalu od kasnijeg prvaka Mrkića iz Pule ostao na diobi od petog do osmog mjesta.