Zbog zakonske obveze revizije cjelokupnog knjižničnog fonda Gradska knjižnica za korisnike neće raditi od 27. svibnja do 15. lipnja. Iz Gradske knjižnice mole korisnike da vrate posuđenu građu kako bi neometano obavili poslove revizije i otpisa. Povrat građe bit će omogućen ponedjeljkom od 15 do 17 sati te utorkom, srijedom i četvrtkom od 10 do 13 sati. Za vrijeme trajanja postupka revizije nije moguća posudba knjižnične građe, no korisnici mogu nastaviti koristiti besplatnu uslugu posudbe elektroničke knjige putem digitalne platforme iBiblos ukoliko imaju u Knjižnici aktiviran iBiblos račun. Gradska knjižnica će s redovnim radom, nakon obavljene revizije, započeti 17. lipnja.