Lokalne vijesti

17.11.2020

I dalje bez mjesečnog sajma

Pogoršanje stanja u vezi s epidemijom koronavirusa odražava se i na labinski mjesečni sajam. S obzirom da Komunalno poduzeće „1.Maj“ nije u mogućnosti ispoštovati sve potrebne mjere koje zahtjeva organizacija većeg događaja, ni u studenom neće biti održan mjesečni sajam. Sajam se inače održava svaku treću srijedu u mjesecu, pa se trebao održati sutra, 18.studenoga.  „I dalje ćemo pratiti epidemiološku situaciju, te donijeti procjenu o daljnjem održavanju sajma.“, poručili su labinski komunalci.