Lokalne vijesti

23.11.2020

Labudice pobijedile u Ivanić Gradu

Rukometašice Rudara ostvarile su jučer i osmu prvenstvenu pobjedu. Na gostovanju u Ivanić Gradu u 8. kolu Druge Hrvatske ženske rukometne lige Zapad pobijedile su ekipu Ivanića 28:23. Labudice su vodile tijekom cijelog susreta, pa i sa sedam golova prednosti. U ovoj utakmici posebno se istaknula izvrsna Lea Zupičić na golu, koja je u prvih 30 minuta primila samo 8 golova. U napadu je najefikasnija bila Katarina Raspudić sa sedam postignutih golova, a po pet su postigle Doris Belušić i Natali Zahtila. Labudice su i dalje na prvom mjestu prvenstvene ljestvice s maksimalnih 16 bodova. „Ponizni i svjesni svega, idemo hrabro dalje trenirati. Pred nama je trebao biti derbi s Trešnjevkom,no zbog već poznate situacije s koronavirusom ta će se utakmica odigrati u prosincu. Naša sljedeća utakmica u prvenstvu je za petnaestak dana kada gostujemo u Opatiji kod ekipe Liburnije. Prije toga nas jedino očekuje susret s Arenom ove srijede u sklopu Kup natjecanja.“, poručili su iz Ženskog rukometnog kluba Rudar.