Nakon dva mjeseca u naš se program u subotu ponovno vraćaju Gradske minute. Od Gradskih minuta bila je jača korona, no mi se ipak nedamo. Govorit ćemo o proračunu za 2021. godinu, planovima, investicijama. Bit će riječi i o aktivnostima gradske uprave u protekla dva mjeseca. U Gradskim minutama očekujemo i vaše aktivno sudjelovanje, pitanja, prijedloge, mišljenja, kritike, a i pohvale. Na sve to odgovarat će vam gradonačelnik Valter Glavičić. Gradske minute od 10 do 11 sati uređuje i vodi Silvana Fable.
Pitanje već sada možete postaviti i putem našeg web-obrasca.