Lokalne vijesti

01.12.2020

U Osnovnoj školi Matije Vlačića 114 učenika u samoizolaciji

Zbog COVID-19 pozitivne osobe 114 učenika Osnovne škole Matije Vlačića nalazi se u samoizolaciji i nastavu prate na daljinu. U samoizolaciju su morali ulenici 6.a i b, 7.a i b te 8. a razreda. U školske klupe oni će se vratiti u ponedjeljak 7. prosinca. Učenici ostalih razreda nastavu pohađaju u školi prema redovnim rasporedu sati.