Lokalne vijesti

02.02.2021

Nogometaši Rudara započeli s pripremama

Nogometaši Rudara sinoć su započeli pripreme za novu polusezonu u Trećoj HNL Zapad. Ambicije su samom prijavom za Drugu HNL jasne, ali do toga ih čeka puno znoja i teških utakmica. Također, nadaju se da bi ovu polusezonu mogla obilježiti utakmica osmine finala Kupa Hrvatske u Oriovcu koja je na rasporedu, bar zasad, za 21. veljače. Prozivci i stručnom stožeru – glavnom treneru Elvisu Brajkoviću, pomoćnom Emilu Lazariću te treneru vratara Mauriciu Bateliću odazvalo se 20 igrača, dok su trojica opravdano izostala. Podsjetimo da su u prijelaznom roku iz Rudara otišli Anton Bilić na Cres,a Ervin Čudić u vinešku iskru, dok su klub pojačali Valentino Stepčić i Pino Kovačević. Prva pripremna utakmica nogometaše Rudara očekuje već u nedjelju kad gostuju kod juniora Rijeke.