Lokalne vijesti

19.02.2021

Ravnatelj Ružić uputio poruku srednjoškolcima povodom povratka u školu

Labinska Srednja škola Mate Blažine u ponedjeljak 22. veljače kreće s nastavom prema uhodanom modelu iz prvog polugodišta (MODEL „A“ - nastava uživo) i po propisanim COVID-19 protokolima. Nastava će se odvijati prema uhodanom modelu iz prvog polugodišta, kada će se u određenim slučajevima koristiti kombinacija s nastavom na daljinu, Model C, izborna i fakultativna nastava.

Svaki razred se mora pridržavati već dogovorenih pravila s početka školske godine (dodijeljena učionica, određeni ulaz i izlaz…). Naglašavam da smo dužni strogo se pridržavati svih propisanih epidemioloških mjera - obvezno nošenje zaštitnih maski tijekom cijelog boravka u školi, uključujući i tijekom nastave. Nužno je također održavati fizičku distancu tijekom kretanja po hodnicima i zajedničkim prostorima. Prijevoz učenika putnika je organiziran te molimo učenike da pravovremeno pribave mjesečne autobusne karte. Sretan vam povratak u školske klupe.“, poručio je učenicima ravnatelj Srednje škole Čedomir Ružić.