Lokalne vijesti

25.02.2021

Dio učenika i nastavnika Srednje škole Mate Blažine u samoizolaciji

U posljednja dva dana u samoizolaciju je morao otići 31 učenik, dva nastavnika i dva djelatnika Srednje škole Mate Blažine. Od jučer je u samoizolaciji, zbog rizične izloženosti u kontaku s pozitivnim osobom 17 učenika i dva djelatnika. U samoizolaciji, koja traje do 4. ožujka je  sedam učenika 2.e, a do 5. ožujka 9 učenika 3.e te jedan učenik 4.e razreda. Sretna je okolnost, poručuju iz škole, da su učenici i djelatnici prilikom kontakta s pozitivnim osobom nosili zaštitne maskice. Danas je u samoizolaciji, također zbog kontakta s pozitivnom učenicom, 14 učenika 1.o razreda , kao i dva nastavika škole. Njima samoizolacija traje do 4. ožujka. “Upućujemo i nadalje sve djelatnike škole i učenike na odgovorno ponašanje u svezi epidemije COVID-19, na obavezno nošenje zaštitnih maski tijekom boravka u školi, bilo za vrijeme nastavke, dok se krećemo školskim hodnicima i zajedničkim prostorima. Budimo odgovorni i čuvajmo se.“, poručio je ravnatelj Srednje škole Čedomir Ružić.