Srednja škola Mate Blažine će sutra, 9. ožujka biti domaćin Županijskog natjecanja iz fizike. Na natjecanju će sudjelovati šezdesetak učenika osnovnih i srednjih škola i dvadesetak mentora. Kako bi se natjecanje moglo provesti uz strogo poštivanje epidemioloških mjera, nastava će se održati isključivo online, priopćili su iz Srednje škole Mate Blažine.