Jučer je na Gradskom stadionu u Labinu, poštujući epidemiološke mjere, održana prezentacija nogometnog vrtića NK Rudar iz Labina vrtićkoj djeci s područja Grada Labina. „Organizacijski, nije bilo lako sve posložiti, kako bi broj djece bio optimalan, ali smo uspjeli, i evo, iako je iza mene par sati treninga na terenu, osjećam se super, jer ta su djeca puna pozitive i stvarno smo uživali svi skupa. Da mi je netko rekao kako ćemo na današnji dan imati 16 prijavljenih mladih nogometaša u vrtić, ne bih mu vjerovao, ali eto, drago mi je da su ljudi prepoznali angažman i da djeca uživaju već od prvog dana. Siguran sam da će se naša mala nogometna obitelj povećati nakon današnjeg dana.“, poručio je nakon tri jednosatna treninga voditelj nogometnog vrtića Valentino Stepčić.