Lokalne vijesti

26.03.2021

Rukometaši Rudara u samoizolaciji

Nažalost Covid-19 ponovno igra odlučujuću ulogu u za seniorsku momčad Rukometnog kluba Rudar koja sutra uvečer neće odigrati utakmicu 17.kola Prve Hrvatske rukometne lige Jug protiv momčadi Muškog rukomentog kluba Kozala. Naime, jedan rukometaš seniorske momčadi u četvrtak je dobio lakše simptome, povišenu temperaturu te se danas na brzom testiranju pokazalo kako je pozitivan na koronavirus. Po nalogu epidemiologa svi članovi seniorske momčadi poslani su u samoizolaciju, dok je pozitivan igrač poslan na PCR testiranje. To je već treća utakmica u proljetnom dijelu prvenstva koju kovari neće odigrati.