Mobilno reciklažno dvorište bit će od danas do četvrtka postavljeno u Plominu, kod groblja. Radno vrijeme je od 10,00 do 17,00 sati, a kraj njega će dežurati radnik „1.Maja“. Predaja otpada je besplatna, a građani mogu donijeti krupni otpad iz kućanstva, veće komade plastike i kartona, namještaj, kućanske uređaje, zrcala, staklo, žarulje, otpadna ulja, stare baterije, gume, opasne ambalaže i sl. Nakon Plomin mobilno reciklažno dvorište će posjetiti i Voziliće, Kožljak, Šušnjevicu, Čepić, Lazariće i Parone.