Lokalne vijesti

13.04.2021

Matea Hrelja pozvana na državno natjecanje iz geografije

Šest učenika Srednje škole Mate Blažine sudjelovalo je na Županijskom natjecanju iz geografije, a najbolji rezultat je u kategoriji 2.razreda postigla Matea Hrelja, pod mentorstvom Karmen Diminić Milevoj, osvojivši prvo mjesto. Nju je državno povjerenstvo pozvalo na Državno natjecanje iz geografije koje se se održati početkom svibnja. Uz Mateu Hrelja izuzetne su rezultate na županijskom natjecanju u kategoriji 2.razreda postiglo i Roan Rašuo   te Alka Mileta koji su zauzeli drugo i treće mjesto. U kategoriji 4.razreda Chiara Golja je zauzela drugo, Paola Franković četvrto i Mateo Dobrić sedmo mjesto.