Mobilno reciklažno dvorište bit će danas i sutra postavljeno u središtu Barbića. Radno vrijeme je od 10,00 do 17,00 sati, a kraj njega će dežurati radnik 1.MAJ-a. Predaja otpada je besplatna, a građani mogu donijeti krupni otpad iz kućanstva, veće komade plastike i kartona, namještaj, kućanske uređaje, zrcala, staklo, žarulje, otpadna ulja, stare baterije, gume, opasne ambalaže i sl. Nakon Barbići mobilno reciklažno dvorište će posjetiti i Zartinj, Sv. Bartul, Trget, Koromačno, Ravni i Sv. Marinu.