Kandidat HDZ-a za gradonačelnika Labina Nenad Boršić sinoć se na radnom sastanku susreo s ministrom gospodarstva i održivog razvoja Tomislavom Ćorićem. „Na sastanku sam od ministra zatražio da mi, u narednih par dana, pismeno dostavi detaljan i nedvojben stav Vlade, oko tri vrlo važne teme za Grad Labin, ali i cijelu Labinštinu. Pošto smo članica EU, zanima me kojim smjerom Vlada planira ići u narednih 10-15 godina kad je u pitanju energetika, a posebno kad su u pitanju pripadajuće rente u korist proračuna općina i Grada Labina. Do kud se stiglo kad je u pitanju projekt aglomeracija u Gradu Labinu, ali i cijeloj Labinštini. Hoće li Vlada, i na koji način, pomoći realizaciju projekta „Labin podzemni grad“ koji bi kao veliki kulturno-turistički potencijal trebao postati svojevrsni brend labinskog, ali i hrvatskog, turizma. S odgovorima ću, kada ih dobijem upoznati javnost.“, stoji u priopćenju HDZ-ovog kandidata za labinskog gradonačelnika Nenada Boršića.