"Mi iz Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost dobro surađujemo sa svim jedinicama lokalne samouprave u Istri", kazao je danas nakon radnog sastnaka održanog s labinskim gradonačelnikom Valterom Glavičićem i njegovim suradnicima, direktor Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učnikovitost Siniša Kukić. No, dodao je: "s Gradom Labinom imamo izuzetno dobru suradnju": (ton – Siniša Kukić). Labinski gradonačelnik Valter Glavičić zahvalio je Fondu za zaštitu okoliša i energetsku učnikovitost na dugogodišnjoj sjajnoj suradnji. "Direktoru Fonda i njegovim suradnicima predstavili smo sve dosad učinjeno, dok su oni nas upoznali s novim natječajima i novim pozivima za neke stvari koje u Labinu pripremamo, za koje imamo spremnu dokumentaciju": (ton – Valter Glavičić). O konkretnim projektima je kazao: (ton – Valter Glavičić 1), zaključio je gradonačelnik Labina Valter Glavičić.
