Kako se u ponedjeljak maturanti vraćaju u školske klupe tj. na nastavu uživo maturante Srednje škole Mate Blažine ravnatelj Čedomir Ružić poziva na odgovorno ponašanje. „U takvim sve zahtjevnijim okolnostima, kad se najavljuju puno rigoroznije mjere, inzistirat ćemo de se u potpunosti ispoštuju nužne epidemiološke mjere – poštivanje protokola nošenja zaštitnih maski na nastavi i u drugim zajedničkim prostorima škole, izbjegavanje miješanja učenika različitih razreda (poštivanje distance) te obavezna dezinfekcija ruku. Budimo odgovorni! Čuvajmo sebe i druge! Zahvaljujemo vam na razumijevanju.“, poručio je ravnatelj Čedomir Ružić.