Udruga NEO poziva vas da im se pridružite u proslavi 40. obljetnice Svjetskog dana glazbe kojom će se Labin i njegovi gosti ugodno podsjetiti na važnost kreativnog doprinosa tvoraca glazbe – skladatelja i izvođača svakodnevnom životu.
Svjetski dan glazbe obilježit će se 21. lipnja u 19:30 sati u Amfiteatru Dolac u Parku skulptura Dubrova.
Nastupaju: zbor NEO, Duo ExNew , Klapa Labin , Mirea Franković, Jona Ljuna , Kvartet Istria, Thorsten na gitari, Marybeth s ukulelama, Jorg jazz pianist i svi oni koji im se još žele pridružiti u svirci i pjesmi.
"Poanta nije u perfekciji, već u osjećaju dijeljenja ljubavi prema glazbi i svemu onom pozitivnom što ona dodaje u naš život! Pozivaju se izvođači amateri i profesionalci da nam se pridruže kao i svi ljubitelji glazbe! Dođite na Dubrovu, slušajte, svirajte, pjevajte s nama i uživajte u glazbi. Jer pjevati i svirati se mora! Dobrodošli", poručuju iz Udruge NEO.
FOTO: Park skulptura Dubrova