Lokalne vijesti

17.03.2022

Tenis klub Rabac proteklog vikenda domaćin Otvorenog prvenstva Rapca do 8 i 10 godina

Tenis klub Rabac je proteklog vikenda organizirao Otvoreno prvenstvo Rapca do 8 i 10 godina na kojem je nastupilo 60-ak natjecatelja.U konkurenciji dječaka do 10 godina od domaćih predstavnika najbolji plasman ostvario je Jakov Vozila koji je zauzeo 3. mjesto zlatne skupine, dok su se Darien Dagostin, Toni Skandul Dundara i Luka Baznik  plasirali u zelenu skupinu. Kod djevojčica Alison Faraguna je osvojila 3. mjesto srebrne skupine, dok se je Ena Arapović plasirala u brončanu skupinu. Luna Škopac svoj nastup završila je u zelenoj skupini. Pobjednici turnira bili su Marko Janković (Wim) i Ana Cerović (Kva). Na turniru do 12 godina u Zadru nastupio je Luis Juričić koji je zaustavljen u četvrtfinalu bonus turnira.