Lokalne vijesti

05.07.2022

Tratlonci Albone Extreme na 7. TRIOP TRIATLON-u u Preluci, Lučano Sošić prvi u kategoriji M-70

Protekle subote je u Preluci kod Opatije održan je 7. TRIOP TRIATLON – 3.kolo Hrvatske triatlon lige koja se boduje i za kup ALPE ADRIA. U sprint triatlonu nastupilo je  28 klubova iz Hrvatske , Italije, Slovenije i Austrije ukupno 173 triatlonaca i triatlonki u kategorijama od mlađih juniora do veterana M70+., među kojima i članovi Triatlon kluba Albona Extreme Darko Alihodžić, Zoran Zuljani, Roberto Pilar i Lučano Sošić. Najbrži među njima bio je Darko Alihodžić plasiravši se s vremenom od jednog sata i 19 minuta na 94. mjesto u ukupnom poretku i 12. U kategoriji M-45. Zoran Zuljani se s vrmenom od jednog sata i 24 minute plasirao u ukupnom poretku na 107., a u kategoriji M-50 na 7. mjesto. Lučano Sošić je s vremenom od jednog sata i 25 minuta u ukupnom poretku zauzeo 109., a u svojoj kategoriji M-70 prvo mjesto. S vremenom od jednog sata i 29 minuta Roberto Pilar je osvojio u ukupnom poretku 114., a u kategoriji M-45 16.mjesto.  Na paklenoj stazi po temperaturi od 34 stupnja pobjednik sprint triatlona koji se sastoji od 750 metara plivanja, 20 kilometara bicikliranja i 5 kilometara trčanja je Gabrijel Barac iz Triatlon kluba Rival Rijeka.